Spárovky

Masivní jednovrstvé desky, vyrobené slepením hranolků dřeva. Spárovky jsou průběžné (hranolek je jeden průběžný po celé délce spárovky) nebo napojované, které jsou vyrobeny z nekonečného vlysu (různé dlouhé hranolky jsou napojované do nekonečného vlysu). Spárovky jsou určeny k dalšímu zpracování a to zejména na výrobu nábytku, k výrobě schodišť a jiných interiérových doplňků.

Doporučení:

Doporučujeme provést povrchovou úpravu vhodnými laky, vosky, oleji atd. z obou stran a to i na skrytých plochách, v případě, že je pouze jednostranně může dojít k rozdílnému příjmání vlhkosti, na který může tato deska reagovat prohnutím..

Použití spárovky:

Vhodné na výrobu nábytku, schodišt, pracovních ploch, dveří atd. Standartně lepeno lepidly D3 - pro použití ve vlhkém prostředí (ne exterier). 


Průběžná Spárovka
 – označujeme spárovku, někdy také označovanou jako FIX, ...fixní tzn. že jednotlivé lamely  jsou od šířky slepeny natupo a od délky lamela probíhá přes celou délku spárovky v jednom kuse. 

Nastavovaná Spárovka – někdy označovaná i jako CINK (cinkovaná) tzn. že jednotlivé lamely jsou spojeny od  délky na ozubový spoj a od šířky jsou slepeny natupo.

 
81
1304318113043
Značky

Stránka 1 z 3 - 33 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 33 položek celkem