Hoblovaná prkna

Hoblovaná prkna – mnohostranné využití

Hoblovaná smrková prkna jsou sušená a hoblovaná ze všech čtyř stran. Díky tomu mají univerzální využití a jsou skvělým dokončovacím materiálem s různými typy profilů rozměru. Hoblovaná prkna můžete využít jak v interiéru, tak v exteriéru, například pro dokončení fasády budov, k obložení stěn a stropů, k venkovnímu olištování oken a dveří na chatách a chalupách, ke stavbě dřevěných plotů, pro nejrůznější terénní úpravy, ale i jako podlahu na vaši terasu.

 

Vyberte si z různých rozměrů

V naší nabídce naleznete hoblovaná prkna v nejrůznějších rozměrech a v délkách tří, čtyř nebo v pěti metrech. Skvěle si tak uzpůsobíte rozměry vašim potřebám a účelu, ke kterému budete hoblovaná prkna využívat. Pamatujte také na to, že po provedení stavebních prací je nutné povrch z hoblovaných prken pokrýt ochranným nátěrem, nebo bezbarvým lakem na dřevo, abyste zabránili nákaze nejrůznějšími houbami či plísněmi, napadnutí dřevokazným hmyzem a podpořili tak dlouhou životnost.

 

Výhody hoblovaných prken

Hoblovaná prkna s sebou nesou celou řadu výhod:

  • široká škála využití
  • možnost použít v interiéru i exteriéru
  • výběr různých rozměrů
  • vysoká odolnost
  • snadná instalace

Své uplatnění najdou hoblovaná prkna v širokém spektru činností a díky jednoduché instalaci a vysoké odolnosti se stanou vašim ideálním partnerem při stavbách a rekonstrukcích.

 

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem